English

“Diçka më e rëndë mund të ndodhë”, deputetja e VV: Ndërkombëtarët të zgjohen shpejt

Deputetja e Vetëvendosjes, Arbëreshë Kryeziu tha në emisionin Now në Euronews Albania se bllokimi i qindra shqiptarëve të Kosovës në kufirin me Serbinë është...

ZGJEDHJET VENDORE NË KOSOVË

LEXIM I KËSHILLUAR

KRYESORE NGA VENDI

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×

KRYESORE NGA RAJONI DHE BOTA

TË FUNDIT

EMISIONETKËNDVËSHTRIME Një këndvështrim në një botë ku të gjitha këndvështrimet kanë rëndësi

VIDEO

Lonely Planet: Sa shpenzoi një turiste britanike për 4 ditë në Tiranë

Në “Lonely Planet”, një website ku ka informacione mbi udhëtimet, ishte publikuar një guidë e britanikes Laura Millar dhe partnerit të saj Dan në...

EMISIONET

MË TË LEXUARAT

KOSOVA

MAQEDONIA E VERIUT

EVROPA

BOTA