English

10 të plagosur nga të shtënat në Ohio, policia në kërkim të autorit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia në Ohio tha sot se dhjetë persona u plagosën, duke përfshirë një në gjendje kritike, nga të shtënat në Columbus.

- Advertisement -

Të shtënat kanë ndodhur herët këtë mëngjes në lagjen e artit Short North, raportojnë mediat lokale, raporton AP.

Departamenti i Policisë së Columbus tha se të gjithë të plagosurit ishin burra, tetë prej të cilëve ishin të rritur dhe dy ishin të rinj të moshës 16 deri në 27 vjeç.

Policia është në kërkim të një të dyshuari që udhëtonte me një Honda Civic të bardhë me xhama të errët.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?