English

Nuk u ndie mirë pasi u fut në det, ndërron jetë gruaja në Qeparo

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një grua e moshës 69-vjeçare ka humbur jetën në plazhin e Qeparos, pasi pësoi arrest kardiak në momentin që ra në kontakt me ujin.

- Advertisement -

Policia bën me dije se e moshuara nuk është ndjerë mirë në momentin që është futur në det dhe ka ndërruar jetë më pas si pasojë e problemeve me zemrën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të humbjes së jetës së 69-vjeçares.

“Sot, rreth orës 13:00, në plazhin e Qeparos, shtetasja E. D., 69 vjeçe, banuese në Kudhës, sapo ka rënë në kontakt me ujin nuk është ndjerë mirë nga gjendja shëndetësore dhe ka humbur jetën. Paraprakisht dyshohet se ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak”, njofton policia.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?