English

4-vjeçarja dëmtohet në dorë pasi rrëzohet në çerdhe, nisin hetimet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një vajzë 4-vjeçare në Krujë është dëmtuar teksa ndodhej në çerdhe.

- Advertisement -

Policia tha se e mitura është paraqitur në spital e shoqëruar nga familjarët e saj, pasi dyshohet se është rrëzuar në çerdhen që frekuenton dhe si pasojë është dëmtuar në dorë.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?