English

54 gra të burgosura zhvendosen nga “Ali Demi” në burgun e hapur të Pogradecit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

54 gra të burgosura dhe të paraburgosura nga burgu i “Ali Demit” janë transportuar nga policia e burgjeve në burgun e Pojskës në Pogradec.

- Advertisement -

Në burgun e “Ali Demit” do të mbahen të burgosurit me gjysmë liri, ata të cilët shkojnë në burg vetëm natën, pasi ditën punojnë.

Ky burg do të funksionojë si një burg i hapur.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?