English

Aksident në aksin Maliq-Pogradec, plagoset një person

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident ka ndodhur këtë të diel në aksin rrugor Maliq-Pogradec. Drejtuesi i nje mjeti tip “Benz” ka humbur kontrollin e makinës ndërsa lëvizte me shpejtësi dhe është përplasur me një shtyllë.

- Advertisement -

Pë pasojë shoferi qshtë lënduar dhe është dërguar menjëherë për në spitalin e Korçës/

Njoftimi i policisë:

Sipas policisë, drejtuesi i mjetit tip “Benz” ka qenë duke udhëtuar me shpejtësi tej normave të lejuara duke humbur kontrollin e duke u përplasur me një shtyllë të tensionit të ulët në ane te rrugës nacionale.

Drejtuesi i mjetit i plagosur është nisur drejt spitalit të Korçës për ndihmë mjekësore por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?