TË TJERA

Bota

Bilanci global i COVID-19, 32.5 milionë të infektuar, viktimat i afrohen shifrës së 1 milionëve 

Bota

Bjellorusia paralajmëron se sanksionet OKB-së do të sjellin “kaos dhe anarki”

MË SHUMË NGA BOTA

Bota

Bilanci global i COVID-19, 32.5 milionë të infektuar, viktimat i afrohen shifrës së 1 milionëve 

Bilanci global i COVID-19, 32.5 milionë të infektuar, viktimat i afrohen shifrës së 1 milionëve 

27/09/2020

Bota

Bjellorusia paralajmëron se sanksionet OKB-së do të sjellin “kaos dhe anarki”

Bjellorusia paralajmëron se sanksionet OKB-së do të sjellin “kaos dhe anarki”

27/09/2020

Bota

Përplasje ushtarake midis Armenisë dhe Azerbajxhanit, raportohet për viktima

Përplasje ushtarake midis Armenisë dhe Azerbajxhanit, raportohet për viktima

27/09/2020

Bota

Bilanci global i COVID: Mbi 32.1 milionë të infektuar dhe 980 mijë viktima

Bilanci global i COVID: Mbi 32.1 milionë të infektuar dhe 980 mijë viktima

26/09/2020

Bota

Zgjedhjet në SHBA, Trump: Fituesi mund të mos shpallet për muaj me radhë

Zgjedhjet në SHBA, Trump: Fituesi mund të mos shpallet për muaj me radhë

26/09/2020

Bota

Shtatë të arrestuar për sulmin me thikë në ish-zyrat e Charlie Hebdo

Shtatë të arrestuar për sulmin me thikë në ish-zyrat e Charlie Hebdo

26/09/2020

Bota

20 të vdekur nga përplasja e një avioni ushtarak në Ukrainë

20 të vdekur nga përplasja e një avioni ushtarak në Ukrainë

26/09/2020

Bota

Alarmi i OBSH-së: Vdekjet nga COVID mund të arrijnë në 2 milionë para vaksinës

Alarmi i OBSH-së: Vdekjet nga COVID mund të arrijnë në 2 milionë para vaksinës

25/09/2020

Bota

Valë arrestimesh në Turqi, mbi 80 persona në pranga, opozita: Erdogan do të na mbyllë gojën

Valë arrestimesh në Turqi, mbi 80 persona në pranga, opozita: Erdogan do të na mbyllë gojën

25/09/2020

Bota

Kim Jong-Un kërkon falje, i dërgon letër presidentit Moon për vrasjen e zyrtarit koreano-jugor

Kim Jong-Un kërkon falje, i dërgon letër presidentit Moon për vrasjen e zyrtarit koreano-jugor

25/09/2020

Execution time: 0.0050070285797119
Page section:menu