TË FUNDIT

Aktualitet

Jahti superluksoz i milarderëve 'Maltese Falcon' dëbohet me forcë nga Kapiteneria e Portit të Durrësit

Aktualitet

PD akuzon ministren Xhaçka për korrupsion dhe shpërdorim detyre

Execution time: 0.014933109283447
Page section:menu