TË TJERA

Evropa

Referendumi në Zvicër, qytetarë refuzojnë propozimin për t’i dhënë fund lëvizjes së lirë

Evropa

Magji në qiell, në Finlandë turistët dhe banorët shijuan spektaklin e dritave veriore

MË SHUMË NGA EVROPA

Evropa

Referendumi në Zvicër, qytetarë refuzojnë propozimin për t’i dhënë fund lëvizjes së lirë

Referendumi në Zvicër, qytetarë refuzojnë propozimin për t’i dhënë fund lëvizjes së lirë

27/09/2020

Evropa

Magji në qiell, në Finlandë turistët dhe banorët shijuan spektaklin e dritave veriore

Magji në qiell, në Finlandë turistët dhe banorët shijuan spektaklin e dritave veriore

27/09/2020

Evropa

'Zvicra për zviceranët', sot votohet nëse do të lejohet apo jo lëvizja e lirë me vendet e BE-së

'Zvicra për zviceranët', sot votohet nëse do të lejohet apo jo lëvizja e lirë me vendet e BE-së

27/09/2020

Evropa

Italia po reziston. Ja përse në vendin fqinj nuk është verifikuar ende vala e dytë

Italia po reziston. Ja përse në vendin fqinj nuk është verifikuar ende vala e dytë

25/09/2020

Evropa

Paris, sulm terrorist pranë zyrave të “Charlie Hebdo”; dy të plagosur

Paris, sulm terrorist pranë zyrave të “Charlie Hebdo”; dy të plagosur

25/09/2020

Evropa

Dialogu: BE ngatërrohet me njoftimet zyrtare, dhe kritikon gazetarët

Dialogu: BE ngatërrohet me njoftimet zyrtare, dhe kritikon gazetarët

25/09/2020

Evropa

Francë, dy të lënduar pas sulmit me thikë pranë ish-zyrave të Charlie Hebdo

Francë, dy të lënduar pas sulmit me thikë pranë ish-zyrave të Charlie Hebdo

25/09/2020

Evropa

Greqia akuzohet se po i shtyn emigrantët drejt Turqisë

Greqia akuzohet se po i shtyn emigrantët drejt Turqisë

25/09/2020

Evropa

Finlandë, qentë stërviten që të nuhasin të infektuarit me COVID-19

Finlandë, qentë stërviten që të nuhasin të infektuarit me COVID-19

25/09/2020

Evropa

Zemërim në Marsejë pas rikthimit të masave anti-covid me mbyllje baresh e restorantesh

Zemërim në Marsejë pas rikthimit të masave anti-covid me mbyllje baresh e restorantesh

25/09/2020

Execution time: 0.012979984283447
Page section:menu