MË SHUMË NGA JETESA

Jetesë

Cili vend i BE-së është prodhuesi më i madh i biçikletave?

Cili vend i BE-së është prodhuesi më i madh i biçikletave?

13/08/2020

Udhëtim

Kanoe dhe 'birdwatching' në Shirokë, Shkodra mirëpret vizitorët me dy aktivitetet risi të këtij sezoni turistik

Kanoe dhe 'birdwatching' në Shirokë, Shkodra mirëpret vizitorët me dy aktivitetet risi të këtij sezoni turistik

12/08/2020

Jetesë

Gjermania mbetet prodhuesja kryesore e birrës në BE, Holanda eksporton më shumë

Gjermania mbetet prodhuesja kryesore e birrës në BE, Holanda eksporton më shumë

07/08/2020

Udhëtim

Italia kërcënon Ryanair me pezullim për mosrespektimin e masave anti-COVID

Italia kërcënon Ryanair me pezullim për mosrespektimin e masave anti-COVID

05/08/2020

Udhëtim

Hekurudha e re që do të lidhë Pragën, Vjenën dhe Budapestin gjatë pandemisë

Hekurudha e re që do të lidhë Pragën, Vjenën dhe Budapestin gjatë pandemisë

02/08/2020

Jetesë

Pushime mbi pemë, risia e veçantë në Belgjikë për turizëm brenda kufijve

Pushime mbi pemë, risia e veçantë në Belgjikë për turizëm brenda kufijve

09/07/2020

Jetesë

FOTO| Studiuesit lajmërojnë pikasjen e tri foleve të species në zhdukje

FOTO| Studiuesit lajmërojnë pikasjen e tri foleve të species në zhdukje

08/07/2020

Risi

Inovacione tek Apple, kompjuterët ‘Mac’ do të përdorin çipet e prodhuara nga vetë kompania

Inovacione tek Apple, kompjuterët ‘Mac’ do të përdorin çipet e prodhuara nga vetë kompania

27/06/2020

Jetesë

NASA fotografon një vorbull në mes të Liqenit të Shkodrës

NASA fotografon një vorbull në mes të Liqenit të Shkodrës

02/06/2020

Shëndeti

Studimi i ri mbi COVID-19: Imuniteti nga coronavirus mund të zgjasë deri në 6 muaj

Studimi i ri mbi COVID-19: Imuniteti nga coronavirus mund të zgjasë deri në 6 muaj

25/05/2020

Execution time: 0.022096872329712
Page section:menu