FOTO: Vjeshtë në Parkun Kombëtar të Qafshtamës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Parku Kombëtar i Qafshtamës shtrihet në pjesën lindore të Krujës, në vargmalin e Skënderbeut në një sipërfaqe prej 2.000 ha.

Fotot më poshtë ju sjellin atmosferën e magjishme që vjeshta ka sjellë në pyjet e Parkut, ku shumë njerëz preferojnë të eksplorojnë natyrën e pastër gjatë fundjavës.

Etiketimet

Ankimimi i PD-LSI për qarkun Berat, KAS vendos hapjen e kutive të votimit në disa QV

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve në KQZ është mbledhur sot për të marrë vendim lidhur me ankesat që PD dhe LSI kanë dërguar për rezultatin e zgjedhjeve në qarkun e...

Gjykata Speciale cakton seancën e radhës për ish-krerët e UÇK-së

Javën e ardhshme, më 19 maj, në Gjykatën Speciale do të mbahet konferenca për ecurinë e çështjes në rastin e ish-presidentit Thaçi dhe ish-krerëve...

Kakavijë, ndihmoi 7 emigrantë të paligjshëm të kalonin kufirin, arrestohet 21-vjeçari nga Bangladeshi

Policia në pikën kufitare në Kakavijës ka vënë në pranga një 21-vjeçar nga Bangladeshi me akuzën e  tentativës për dhënie ndihmë për kalim të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER