Mjekët e këshilluan të pushonte dy javë, mbretëresha Elizabeth xhiro me ‘Jaguar’

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth prej disa ditësh është në gjendje jo të mirë shëndetësore, por kjo nuk e ka penguar të dalë.

Me një palë syze të zeza dhe një shami në kokë, mbretëresha është fotografuar duke ngarë ‘Jaguarin’ e saj jeshil.

Kjo është hera e parë që mbretëresha del në publik pas problemeve me shëndetin gjatë ditëve të fundit. Më datë 20 nëntor monarkja u shtrua në spital, dhe nga ajo ditë mjekët e këshilluan të pushojë për rreth 2 javë.

Përveç përdorimit të një bastuni për të ecur muajin e kaluar, mjekët e kanë këshilluar edhe të heqë dorë nga hipizmi dhe pirja e Martinit.

 


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Breshkat e ujit në Tunizi lirohen, por me një përgjues në trup

Tre breshka uji të shpëtuara u lëshuan në Mesdhe jashtë Tunizisë të dielën, njëra me një fener gjurmues të ngjitur në guaskën e saj...

Sali Berisha rizgjidhet në krye të PD-së

Pas 9 vitesh Sali Berisha u rizgjodh në krye të Partisë Demokratike. “Sot demokratët me votën e tyre dëshmuan se partia tashmë u përket atyre,”...

Një stuhi godet Ontarion, të paktën dy viktima

Një stuhi gati me fuqinë e një tornadoje goditi Ontarion të shtunën duke vrarë të paktën dy persona dhe duke lënë pa energji elektrike...


TË FUNDIT

Breshkat e ujit në Tunizi lirohen, por me një përgjues në trup

Tre breshka uji të shpëtuara u lëshuan në Mesdhe jashtë Tunizisë të dielën, njëra me një fener gjurmues të ngjitur në guaskën e saj...

Sali Berisha rizgjidhet në krye të PD-së

Pas 9 vitesh Sali Berisha u rizgjodh në krye të Partisë Demokratike. “Sot demokratët me votën e tyre dëshmuan se partia tashmë u përket atyre,”...

Një stuhi godet Ontarion, të paktën dy viktima

Një stuhi gati me fuqinë e një tornadoje goditi Ontarion të shtunën duke vrarë të paktën dy persona dhe duke lënë pa energji elektrike...

Franca paralajmëron se duhen 15 ose 20 vjet që Ukraina të anëtarësohet në BE

Një ofertë e Ukrainës për t'u bashkuar me BE-në nuk mund të finalizohej për 15 ose 20 vjet, tha ministri i Francës për Çështjet...

Interi 3 gola ndaj Sampdorias

Interi ka shënuar 3 gola të shpejtë ndaj Sampdorias.  Vetëm 3 minuta nga fillimi i pjesës së dytë ishte Ivan Perisic ai i cili...Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER