‘Shtëpia e Lodrave’, ulje për fundvit në pikat e saj në Tiranë e Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN


Text sizeAa Aa

Barbie, apo një biçiklete? Makinë, apo Lego? janë disa nga dhuratat që fëmijët duan për Vitin e Ri. Prindërit dinë se ku do mund të gjejnë gjithçka çfarë të vegjlit e tyre kërkojnë.

“Shtëpinë e lodrave e kemi të preferuarin tonë. kukullat lodrat në përgjithësi këtu i blejmë. Ka larmishmëri nga të gjitha moshat, duke filluar nga bebet e vogla deri në vazhdim. Ka çmime edhe ekonomike por edhe nëse duam diçka me cilësore më të mirë”, thotë një prind.

Me duart e tyre të vogla, janë vetë fëmijët që tek “Shtëpia e Lodrave” zgjedhin të preferuarat e tyre.

“Ka Barbie, ka Lego, ca lodra të tjera dhe mua më pëlqejnë shumë”, thotë një fëmijë.

Blerjet për festat e fundivitit, kanë nisur prej kohësh. Midis një game të pafundme lodrash, të markave nga më të ndryshme si Playmobil, Peppa Pig, Lego dhe Barbi, Eloel, prindërit përfitojnë dhe nga ofertat e ndryshme që “Shtëpia e Lodrave” ofron.

Cilësia e lodrave është një tjetër faktor që bën diferencën nga dyqanet e tjera.

“Prindërit duhet të jenë të orientuar drejt sigurisë së lodrave. këshilla ime më e thjeshtë është të shohin paketimin, një lodër e paketuar bukur, një karton cilësorë, 99% ka brenda një lodër cilësorë. është e rëndësishme që lodrat të jenë të certifikuara dhe të jenë BBF free, përbërësi që është shumë i dëmshëm për fëmijët”, thotë Geri Kureta, administrator.

Veshje dhe karroca janë të tjera produkte që prindërit mund të blejnë tek “Shtëpia e Lodrave”, marka si “Cartes’s”, që gjithashtu mund t’i përfitojnë me ulje.

“Shtëpia e Lodrave” ndodhet tek Toptani në katin e 3 dhe të 5, në Ring Center, Kristal, Sheshi Wilson, Lapital Center tek diga si dhe në Durrës tek Flagship.


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Franca paralajmëron se duhen 15 ose 20 vjet që Ukraina të anëtarësohet në BE

Një ofertë e Ukrainës për t'u bashkuar me BE-në nuk mund të finalizohej për 15 ose 20 vjet, tha ministri i Francës për Çështjet...

Interi 3 gola ndaj Sampdorias

Interi ka shënuar 3 gola të shpejtë ndaj Sampdorias.  Vetëm 3 minuta nga fillimi i pjesës së dytë ishte Ivan Perisic ai i cili...

Mbyllet numërimi në disa qarqe, Sali Berisha fitues

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë në disa qarqe të juglindjes. Ajo çka vihet re...


TË FUNDIT

Franca paralajmëron se duhen 15 ose 20 vjet që Ukraina të anëtarësohet në BE

Një ofertë e Ukrainës për t'u bashkuar me BE-në nuk mund të finalizohej për 15 ose 20 vjet, tha ministri i Francës për Çështjet...

Interi 3 gola ndaj Sampdorias

Interi ka shënuar 3 gola të shpejtë ndaj Sampdorias.  Vetëm 3 minuta nga fillimi i pjesës së dytë ishte Ivan Perisic ai i cili...

Mbyllet numërimi në disa qarqe, Sali Berisha fitues

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në zgjedhjet për kryetarin e Partisë Demokratike të Shqipërisë në disa qarqe të juglindjes. Ajo çka vihet re...

2-vjeçari porosit 31 hamburgera nga telefoni i të ëmës

Një mama në Teksas mori një mësim të mirë pasi e la telefonin e saj hapur dhe i vogli i saj 2 vjeç porositi...

44 gradë Celsius në disa zona të gadishullit Iberik

Spanja është goditur nga një valë të nxehti këtë fundjavë, me temperatura që arritën deri në 15 gradë më shumë se mesatarja e sezonit. Maji duket se...Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER