Shqipëria fiton në 25 prill

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Unë i jam mirënjohës qytetarëve dhe të gjithë strukturave të Partisë Demokratike që më zgjodhën deputet në Pogradec.

Unë i jam mirënjohës përjetë dhe kurrë nuk mund të shlyej këtë borxh për respektin, fuqinë, energjinë dhe guximin që më dhanë mijëra qytetarë e demokratë kur më mbështetën duke protestuar në kohën kur unë isha në burg përballë Drejtorisë të Policisë, pas arrestimit që Rilindja më bëri vetëm se protestuam tek Unaza.

Unë nuk u bëra demokrat kur u zgjodha deputet por unë kam lindur demokrat dhe u bëra deputet.

Karriera ime politike është si treni pa frena, askush nuk mund ta ndalojë apo t’i dalë përpara.

Partia Demokratike me Lulzim Bashën në krye me 25 prill do të fitojë në çdo cep të Shqipërisë dhe Rilindja do të shkërmoqet dhe do të pësojë humbjen më të thellë në histori.

*Mendimet e shprehura në rubrikën Këndvështrime i përkasin vetëm autorit.

Etiketimet

Rënie e theksuar e vdekjeve dhe infektimeve me COVID-19 pas vaksinimit, sipas studimit italian

Rastet e reja me COVID-19 tek të gjitha grup moshat kanë rënë me 80 për qind vetëm pesë javë pas dozës së parë të...

Rritet çmimi i karburanteve, nafta dhe benzina 5 lekë më shtrenjtë në tregun e pakicës

Në pikat e furnizimit me pakicë të karburanteve, këtë fundjavë është vënë re rritje të çmimit të naftës dhe benzinës. Nëse në fillim të javës...

Nuk ndalen sulmet në Gaza, goditen zyrat e mediave Associated Press dhe Al Jazeera

Nuk kanë të ndalur sulmet dhe kundërsulmet mes Izraelit dhe grupit Hamas, ku orë pas ore raportohet për jetë të humbura mes civilëve. Një ndërtesë...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER