Këndvështrime. Një këndvështrim në një botë ku të gjitha këndvështrimet kanë rëndësi.

KËNDVËSHTRIME

Zgjedhjet e 25 prillit, Asambleja e KiE: Shqetësim, keqpërdorimi i burimeve shtetërore dhe akuzat për blerje votash

Keqpërdorimi i burimeve shtetërore dhe mbizotërimi i akuzave për blerje të votave në gjithë vendin, janë shqetësimet kryesore që evidentoi Asambleja Parlamentare e Këshillit...

BE sanksionon Bjellorusinë, 86 individë dhe entitete të afërta me Lukashenko në listën e zezë

Bashkimi Europian njoftoi të hënën një valë të re sanksionesh ndaj Bjellorusisë, në koordinim me Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Britaninë dhe Kanadanë. Sanksionet, një...

Rama: Kemi siguruar mbi 1 milion vaksina kundër COVID-19

Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur sot 11 700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer. Kryeministri Edi Rama shprehet se bashkë me këto doza deri...

Belind Këlliçi në “Raw Politics”: PD-ja do të hapet ndaj figurave të reja

Muajt e verës i gjejnë demokratët në një analizë të thelluar brenda vetes për rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Deputeti i zgjedhur i Partisë...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER