Një dragua në Sharxh

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

20 shfaqje të shpërndara nëpër 17 pika, përgjatë 11 netëve. Një fluks prej një milion vizitorë. Iluzione optike, fasada që ngrihen e marrin jetë, fishekzjarrë e lazera që përndezin qiellin natën. Është koha për festivalin e dritave “Sharxhah 2019”.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

"Destinacion" shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER