Adrenalinë dhe relaks, në Sania mund t’i gjesh të dyja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Me këto plazhe të bukura dhe klimën tropikale, Sania, në ishujt Hainan të Kinës, është një destinacion i vërtetë relaksi. Por nëse je në kërkim të adrenalinës, mund të gjesh gjithashtu qejf dhe aventura për t’u shijuar. Në tokë, në det dhe lart në qiell.

Etiketimet

Bashkëveprimi ushtarak, vendet e NATO-s ndajnë së bashku infrastrukturën luftarake

Për t’iu përgjigjur nevojës së NATO-s për një integrim më të mirë të kapaciteteve ushtarake, ushtritë e Belgjikës dhe Luksemburgut kanë nisur të përdorin...

Në Francë hapen parqet dhe hiqet maska, në Austri ‘festë’ nga 1 korriku

Parku Disneyland në Paris rihapi dyert ditën e enjte pas thuajse 8 muaj mbyllje për shkak të pandemisë. Vizitorë të shumtë u mirëpritën me muzikë...

4 atraksionet që ja vlejnë të vizitohen gjatë qëndrimit tuaj në Pukë

Prej kohësh Puka është kthyer në një destinacion të preferuar nga vizitorët vendas por edhe ata të huaj që kërkojnë të shijojnë, natyrën, borën,...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER