Në Sania mund t’i gjesh të gjitha

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sania, në ishullin Hainan të Kinës, e ka të lehtë të tërheqë turistë sepse ka male mbresëlënëse, pyje tropikale dhe një vijë të bukur bregdetare. Ajo kërkon të mbrojë bukurinë e saj natyrore, prandaj po kërkon një të ardhme të qëndrueshme, duke përqafuar të gjitha politikat e gjelbra, përfshirë edhe ekoturizmin.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

"Destinacion" shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER