Sania, destinacioni më i ri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mirë se erdhët në Sania, kufiri jugor i ishullit Hainen të Kinës. Klima e saj tropikale dhe plazhet e bukura janë magnet për rritjen e numrit të turistëve që vijnë këtu vit pas viti.

E gjendur në Detin Jugor të Kinës, bregu i Sanias zgjatet deri në 258 kilometra, duke krijuar 90 gjire dhe plazhe. Bukuria e saj natyrore gjendet edhe në tokë, ku do të gjeni peizazhe malore mbresëlënëse dhe pyje tropikale.

Etiketimet

Ramos i jep lamtumirën Realit, ish kapiteni i “Blaugranëve” përlotet gjatë fjalimit të lamtumirës

Sergio Ramos nuk arriti ti përmbante lotët teksa i dha lamtumirën klubit të Real Madridit, pas 16 sezonesh të shpenzuar në “Santiago Bernabeu”, duke...

Buffon rikthehet te Parma, ish portieri i Juventusit ka nënshkruar kontratë me klubin Emilian

Gianluigi Buffon rikthehet te klubi italian i Parmës pas 20 vitesh. Klubi Emilian, që do garojë në Serinë B sezonin e ardhshëm, ka zyrtarizuar...

Nadal heq dorë nga Wimbledon, tenisti spanjoll konfirmoi mos pjesëmarrjen edhe në Tokyo 2020

Tenisti spanjoll Rafael Nadal ka vendosur të mos marrë pjesë në turneun e Uimbelldon, që nis më 28 qershor në Londër si dhe në...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER