Shënoni Sania si destinacionin tuaj të pushimeve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sania, në kufirin jugor të ishujve Hainan të Kinës po bëhet gjithnjë e më shumë pjesë e hartës turistike kur bëhet fjalë për pasuri dhe mirëqenie. Ofron peizazhe të mrekullueshme, llixha dhe barna tradicionale, është një parajsë tropikale për vizitorët që kërkojnë të relaksohen dhe të marrin veten.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

"Destinacion" shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER