Të bësh biznes në Sania

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sania në ishullin Hainan të Kinës është tashmë e mirënjohur në atdhe. Por tani, ky destinacion tropikal po bëhet global, duke tërhequr më shumë kompani ndërkombëtare dhe investime.

Markat e mëdha të hoteleve dhe të tjerë po zgjedhin Sanian si një vend për të bërë biznes.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

"Destinacion" shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER