Të jetosh në Sania

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sania, e ndodhur në ishullin kinez të Hainanit, tashmë është një destinacion gjithnjë e më i vizituar. Por disa të huaj vijnë këtu edhe për ta shndërruar në shtëpinë e tyre, duke punuar në të gjitha llojet e industrive, nga turizmi në mësimdhënie.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

"Destinacion" shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER