Një platformë mjekësore ku njerëzit e kanë shumë të lehtë ta kuptojnë problemin e vërtetë mjekësor që ka i afërmi i tyre

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

 Rreth 400 profesionistë të kujdesit shëndetësor në dy spitale në Qipro dhe Greqi e përdorin këtë sistem të mësimit elektronik prej 650,000 eurosh, i cili është financuar kryesisht nga Fondi i Kohezionit në Evropë.

“Teleprometheus” ofron një material trajnimi multimedial për infermierë, mjekë dhe psikologë që punojnë në Njësitë e Kujdesit Intensiv, por është edhe një mjet interaktiv për të shkëmbyer raste me profesionistë të tjerë jashtë vendit.

Etiketimet

Destinacion udhëton në Leskovik, qytezën e vogël me një natyrë të mrekullueshme

Destinacion shkon në Leskovik, qytezën e vogël plot njerëz të urtë, punëtorë e bujar. Në këtë qytet mund të shijoni natyrën e mrekullueshme dhe...

“Udhëtarët” vizitojnë Pukën, qytetin e vogël që ofron plot surpriza

Ajri i pastër prej pyjeve me pisha, burimet e pastra të ujit, prodhimet e likerit, reçelit, apo birrës, shkolla ku në vitet 30-të jepte...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER