Është errësirë e plotë, dhe jeta atje poshtë nuk mbështetet aspak tek drita.

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Në Qendrën e Astrobiologjisë në Madrid shkencëtarët e kalojnë kohën duke kërkuar shenja jete nëpër Hëna dhe planetë të tjerë të sistemit tonë diellor. Ata e bëjnë këtë duke marrë kampione nga vendet më të jashtëzakonshme.

Etiketimet

Rama: Kemi siguruar mbi 1 milion vaksina kundër COVID-19

Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur sot 11 700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer. Kryeministri Edi Rama shprehet se bashkë me këto doza deri...

Belind Këlliçi në “Raw Politics”: PD-ja do të hapet ndaj figurave të reja

Muajt e verës i gjejnë demokratët në një analizë të thelluar brenda vetes për rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Deputeti i zgjedhur i Partisë...

Këlliçi: Basha s’garoi i vetëm, drejtuesit politikë dhe kandidatët aksionerë të rezultatit të 25 prillit

Partia Demokratike do të zhvillojë brenda strukturave të saj analizën për rezultatin e arritur në zgjedhjet e 25 prillit. Kandidati i fitues për deputet, Belind...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER