Dubai, qyteti aplikacioneve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“WhatsApp”, “Facebook” dhe “Messenger” janë tre aplikacionet më të shkarkuara në të gjithë botën. Por tregu ka në dispozicion shumë më shumë. Qeveria e Dubait ka një program të unifikuar për celularë të quajtur “Dubai Now”. Ai ofron mbi 50 shërbime të zgjuara nga 22 departamente qeveritare. Është një risi për qytetin.

Etiketimet

Gjermania mund 4-2 Portugalinë duke vënë seriozisht në diskutim pozitat e tyre në grup

Gjermania fitoi bindshëm 4-2 përballjen e dytë në Euro 2020 kundër Portugalisë të shtunën. Ndeshja e vlefshme për Grupin F nisi me një gol të...

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden i hidhëruar për humbjen e qenit të tij

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden njoftuan të hidhëruar humbjen e qenit të tyre pastor...

Surprizon Hungaria, ndal kampionët e botës

Hungaria bën surprizën e madhe në fazën e grupeve, duke marrë pikën e parë, ndaj kampionëve të botës, Francës. Gjelat hasën vështirësi ndaj një kundërshtari të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER