Të marrësh këshilla nga gjigandët e teknologjisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

“Java e Teknologjisë GITEX”, një ndër aktivitetet teknologjike më të mëdha në rajon. Këtë vit marrin pjesë emra të mëdhenj të industrisë si “Google”, “Amazon” dhe “Alibaba”. Ata japin këshilla dhe bazat për të nisur sipërmarrje të reja, dhe debatojnë për temat e nxehta të inteligjencës artificiale që po lind.

Etiketimet

Ramos i jep lamtumirën Realit, ish kapiteni i “Blaugranëve” përlotet gjatë fjalimit të lamtumirës

Sergio Ramos nuk arriti ti përmbante lotët teksa i dha lamtumirën klubit të Real Madridit, pas 16 sezonesh të shpenzuar në “Santiago Bernabeu”, duke...

Buffon rikthehet te Parma, ish portieri i Juventusit ka nënshkruar kontratë me klubin Emilian

Gianluigi Buffon rikthehet te klubi italian i Parmës pas 20 vitesh. Klubi Emilian, që do garojë në Serinë B sezonin e ardhshëm, ka zyrtarizuar...

Nadal heq dorë nga Wimbledon, tenisti spanjoll konfirmoi mos pjesëmarrjen edhe në Tokyo 2020

Tenisti spanjoll Rafael Nadal ka vendosur të mos marrë pjesë në turneun e Uimbelldon, që nis më 28 qershor në Londër si dhe në...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER