Euronews Now

Ngjarjet kryesore të çastit, përfshirë politikën, çështjet ligjore, ekonomi, sportet dhe kulturën.

Euronews Now

Mutacioni i COVID-19, mjeku Ilir Tolaj thotë me bindje: S’ka arsye për t’u shqetësuar

Në një intervistë për Euronews Albania, mjeku Ilir Tolaj tha se qytetarët nuk duhet të shqetësohen për lajmet në lidhje me mutacionin e koronavirusit,...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER