NOW me Erla Mëhillin

Nga e hëna në të mërkurë, në orën 20:45, me Erla Mëhillin, hedhim dritë në korridoret e errëta të politikës! Zona e debatit, përplasjes, argumenteve në Euronews Albania.

NOW me Erla Mëhillin

Braimllari: Opozita duhet të bashkohet, Basha nuk takonte Kryemadhin

Ish-deputeti i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Endrit Braimllari deklaroi se oopzita duhet të bashkohet për të rrëzuar kryeministrin Edi Rama. Në emisionin "Now" në "Euronews...

Protesta e 7 korrikut, Këlliçi: Të zbresim qeverinë me këmbë në tokë

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi thotë se protesta e 7 korrikut vjen në momentin e duhur dhe i përgjigjet shqetësimeve të qytetarëve. Në emisionin "Now" në...

Pastori i ashpër me mbështetësit e abortit: Duhet të ruajmë jetën

Pastori Akil Pano thotë se është pro jetës, duke iu referuar nëse aborti duhet të jetë i lejueshëm apo jo. Në emisionin "Now" në "Euronews...

Gazetarja pro abortit: S’mund të prindërojë një 15-vjeçare

Gazetarja Erjona Rusi është shprehur pro abortit, pasi sipas saj, ka raste ku vajza të mitura ku gabojnë dhe nuk mund të marrin përgjegjësi...

Amnistia fiskale, Kaso: Drafti krijon paparazi me ata që deklarojnë të ardhurat

Amnistia Fiskale nuk do të ketë ndikim për emigrantët që i kanë të ardhurat të paformalizuara, por për ata që po financojnë sektorin e...

Amnistia fiskale, deputeti i PS-së Sinaj: Përfitojnë si emigrantët edhe qeveria

Amnistia fiskale do të ketë ndikim edhe për emigrantët shqiptarë, edhe për qeverinë. Kështu u shpreh në emisionin “Now" me Erla Mëhillin në Euronews Albania...

Bumçi: Rama ka devijuar, marrëdhënia me Vuçiç nuk i shërben Kosovës

Aldo Bumçi, anëtar i kryesisë së PD-së tha se Edi Rama ka devijuar sa i takon marrëdhënies me Vuçiç. Edhe në rast se do vishte...

Ervin Bushati: Nuk ka shanse të hyjë më Serbia në Kosovë, e garanton NATO

Përfaqësuesi i Partisë Socialiste, Ervin Bushati tha në emisionin 'Now' në Euronews Albania se diskutimi i lidhur me qëndrimin e kryeministrit Edi Rama me...

‘Nënën e kam të zhdukur’, Zeka: Bota e di që serbët kanë përdhunuar vajza

“Bota nuk na beson dhe nuk i intereson 20 mijë apo 30 mijë apo 5 mijë, bota e di që janë përdhunuar djem dhe...