Denis Dyrnjaja: Sot Berisha është më majtas, debati në kryesi është normalitet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari Denis Dyrnjaja në emisionin “Now” me Erla Mëhillin se debati brenda kryesisë së PD-së është diçka normale.

“Të bësh lajm se ka debat në kryesi? Nëse nuk ka debat, ka bunkerizim mendimi”, u shpreh gazetari.

Denis Dyrnjaja shprehu rezerva për qëndrimin e Sali Berishës, pasi sipas gazetarit ky i fundit thotë se Lulzim Basha është “marrë peng nga Edi rama”, mirëpo nuk thotë se ku është marrë peng.

Për këtë, gazetari Dyrnjaja tha se Sali Berisha është më majtas se sa është akuzuar Lulzim Basha.

“Sot Sali Berisha është më majtas, se sa thonin për Bashën kur bëri marrëveshjen me Edi Ramën”, u shpreh Denis Dyrnjaja.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

Plazh në fund të tetorit, turistë të huaj shijojnë detin dhe diellin e ngrohtë të Vlorës

Përmirësimi i kushteve të motit ka sjellë në Vlorë turistët e tetorit. Ata janë ukrainas, rus apo holandezë, por nuk mungojnë as shqiptarët nga...

Ceno Klosi emërohet Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Me vendim të Këshillit të Ministrave, Klosit i është besuar drejtimi i institucionit të Tatimeve. "Ceno...

Aksidentet në shesh xhirime ndër vite

Aktori i Hollivudit, Alec Baldwin, qëlloi për vdekje një kineast dhe plagosi një regjisor në sheshin e xhirimeve të filmit ‘Rust’. Por, nuk është...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER