Unpublished

Çështje të aktualitetit, drejtësisë, dosjet e krimit, hetime dhe tema të lëna jashtë vëmendjes, vijnë çdo javë për publikun shqipfolës në “UNPUBLISHED” nga gazetari Eni Ferhati. Çdo të mërkurë në orën 21:30.

Unpublished

Unpublished

Ekskluzive në Unpublished/ Pamjet e aksionit policor ku u kapën 613 kg kokainë, flet nga burgu Arbër Çekaj

Ekskluzive në Unpublished/ Pamjet e aksionit policor ku u kapën 613 kg kokainë, flet nga burgu Arbër Çekaj

29/07/2020

Unpublished

Unpublished | Pas çështjes ''Becchetti'', Shqipëria rrezikon të humbasë €90 milionë të tjera në arbitrazh

Unpublished | Pas çështjes ''Becchetti'', Shqipëria rrezikon të humbasë €90 milionë të tjera në arbitrazh

22/07/2020

Unpublished

Unpublished | Testimet për COVID-19 drejt PPP-së. Zbardhet plani i fshehtë i Komitetit Teknik

Unpublished | Testimet për COVID-19 drejt PPP-së. Zbardhet plani i fshehtë i Komitetit Teknik

15/07/2020

Unpublished

Unpublished | Pronat në bregdetin e jugut, banorët: Po na grabisin tokën në emër të investimeve strategjike

Unpublished | Pronat në bregdetin e jugut, banorët: Po na grabisin tokën në emër të investimeve strategjike

08/07/2020

Unpublished

Unpublished | Tahiri drejt rekursit në Gjykatën e Lartë, do kërkojë edhe pezullimin e gjykimit në shkallën e parë

Unpublished | Tahiri drejt rekursit në Gjykatën e Lartë, do kërkojë edhe pezullimin e gjykimit në shkallën e parë

01/07/2020

Unpublished

Unpublished | Dritëhijet e operacioneve të OFL, rrëfimi i një prej personave në hetim

Unpublished | Dritëhijet e operacioneve të OFL, rrëfimi i një prej personave në hetim

24/06/2020

Unpublished

Ç’po ndodh me kanabisin? Emisioni 'Unpublished' zbulon shkresën shqetësuese të Ardi Veliut

Ç’po ndodh me kanabisin? Emisioni 'Unpublished' zbulon shkresën shqetësuese të Ardi Veliut

03/06/2020

Unpublished

'Drejtësia që shkel ligjin' - Reforma në drejtësi në lupën e emisionit Unpublished

'Drejtësia që shkel ligjin' - Reforma në drejtësi në lupën e emisionit Unpublished

27/05/2020

Unpublished

Të dielën në Euronews Albania nis ‘Unpublished’, cikël dokumentarësh mbi drejtësinë, krimin dhe aktualitetin

Të dielën në Euronews Albania nis ‘Unpublished’, cikël dokumentarësh mbi drejtësinë, krimin dhe aktualitetin

16/05/2020

Execution time: 0.011445999145508
Page section:menu