TË TJERA

Kosovë

Gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19, 132 të prekur gjithsej në Kosovë

Kosovë

Fatmir Limaj: Lajcak dhe Borrel i shohim si përfaqësues të BE-së dhe jo si të shteteve që nuk e njohin Kosovën

MË SHUMË NGA RAJONI

Kosovë

Gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19, 132 të prekur gjithsej në Kosovë

Gjashtë të shëruar dhe gjashtë raste të reja me COVID-19, 132 të prekur gjithsej në Kosovë

03/04/2020

Kosovë

Fatmir Limaj: Lajcak dhe Borrel i shohim si përfaqësues të BE-së dhe jo si të shteteve që nuk e njohin Kosovën

Fatmir Limaj: Lajcak dhe Borrel i shohim si përfaqësues të BE-së dhe jo si të shteteve që nuk e njohin Kosovën

03/04/2020

Kosovë

Dialogu Kosovë-Serbi : BE miraton Lajçak si Përfaqësues i Veçantë

Dialogu Kosovë-Serbi : BE miraton Lajçak si Përfaqësues i Veçantë

03/04/2020

Maqedoni e Veriut

Ndërrojnë jetë dy pacientë, Maqedonia e Veriut shënon 13 viktima nga COVID-19

Ndërrojnë jetë dy pacientë, Maqedonia e Veriut shënon 13 viktima nga COVID-19

03/04/2020

Kosovë

Kosova në udhëkryq politik, Albin Kurti i përgjigjet letrës së Hashim Thaçit

Kosova në udhëkryq politik, Albin Kurti i përgjigjet letrës së Hashim Thaçit

03/04/2020

Kosovë

Kriza politike, juristi Dastid Pallaska: Kosova peng i egos së sëmurë të dy politikanëve të papërgjegjshëm si Kurti e Thaçi

Kriza politike, juristi Dastid Pallaska: Kosova peng i egos së sëmurë të dy politikanëve të papërgjegjshëm si Kurti e Thaçi

02/04/2020

Kosovë

Kosovë, nëna dhe foshnja 5-muajshe me COVID-19, flet mjeku: U infektuan nga një pjesëtar i familjes

Kosovë, nëna dhe foshnja 5-muajshe me COVID-19, flet mjeku: U infektuan nga një pjesëtar i familjes

02/04/2020

Maqedoni e Veriut

30 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, shkon në 384 numri i të infektuarve

30 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, shkon në 384 numri i të infektuarve

02/04/2020

Kosovë

Qeveria e re, Thaçi i dërgon letër Kurtit: Mandatoni emrin e Kryeministrit të ri

Qeveria e re, Thaçi i dërgon letër Kurtit: Mandatoni emrin e Kryeministrit të ri

02/04/2020

Kosovë

Pse Serbia bllokoi maunet e Kosovës? Zëdhënësi i Doganave Adriatik Satvileci tregon shkakun në Euronews Albania

Pse Serbia bllokoi maunet e Kosovës? Zëdhënësi i Doganave Adriatik Satvileci tregon shkakun në Euronews Albania

02/04/2020

Execution time: 0.0041868686676025
Page section:menu