Festa e PDK për fitoren në Skënderaj, një i plagosur me armë zjarri

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri gjatë festës së në shesh nga mbështetësit e Partisë Demokratike të Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Policisë për komunën e Mitrovicës, Avni Zahiti, i cili në me dije se i plagosur ka mbetur një 33-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:45 dhe nga hetimet e para bëhet e ditur se lëndimi i të riut ka ndodhur në sheshin ‘Adem Jashari’ në Skenderaj.

Sipas autoriteteve mjekësore raportohet se gjendja e 33-vjeccarit është jashtë rrezikut për jetë.

1 COMMENT

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

Demokratët festojnë sot Pavarësinë dhe Çlirimin, Basha homazhe tek Monumenti i Nënës Shqipëri

Kreu i PD-së Lulzim Basha i shoqëruar nga deputetë dhe përfaqësues të tjerë të Partisë Demokratike ka zhvilluar paraditen e sotme homazhe për Ditën...

Nisin punimet për aeroportin e Vlorës, Rama: Vepër historike për Shqipërinë dhe Kosovën

Kryeministri Edi Rama, i pranishëm në ceremoninë e nisjes së punimeve për aeroportin e Vlorës e cilësoi atë një vepër historike jo vetëm për...

COVID tkurr shpenzimet, familjet evropiane harxhojnë më pak për festat e fundvitit

Një ndjesi qetësie dhe kujdesi ka përfshirë tregun e Krishtlindjes në qytetin e Frankfurtit, pavarësisht se ai është i hapur për të gjithë. Për të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER