TË TJERA

Sport

Bashkia Shkodër dhe FSHF-ja bashkëpunojnë për privatizimin e Vllaznisë

Sport

Juventus – Napoli përballen për të fituar trofeun e parë sezonal, Superkupën e Italisë

MË SHUMË NGA SPORTI

Sport

Bashkia Shkodër dhe FSHF-ja bashkëpunojnë për privatizimin e Vllaznisë

Bashkia Shkodër dhe FSHF-ja bashkëpunojnë për privatizimin e Vllaznisë

20/01/2021

Sport

Juventus – Napoli përballen për të fituar trofeun e parë sezonal, Superkupën e Italisë

Juventus – Napoli përballen për të fituar trofeun e parë sezonal, Superkupën e Italisë

20/01/2021

Sport

Java e derbit të kryeqytetit, Vllaznia kërkon të përfitojë, Kukësi kërkon kthesën në Fier

Java e derbit të kryeqytetit, Vllaznia kërkon të përfitojë, Kukësi kërkon kthesën në Fier

20/01/2021

Sport

FIFA pranon kërkesat e Partizanit, Eraldo Çinarit i lejohet të luajë me të kuqtë

FIFA pranon kërkesat e Partizanit, Eraldo Çinarit i lejohet të luajë me të kuqtë

19/01/2021

Sport

Ibrahimoviç rikthehet me dopietë, Milan shkëputet tre pikë në krye, kuqezinjtë fituan 2-0 ndaj Cagliarit

Ibrahimoviç rikthehet me dopietë, Milan shkëputet tre pikë në krye, kuqezinjtë fituan 2-0 ndaj Cagliarit

19/01/2021

Sport

Turneu 'Australian Open 2021' do të fillojë më 8 shkurt

Turneu 'Australian Open 2021' do të fillojë më 8 shkurt

19/01/2021

Sport

Edvin Libohova dorëhiqet nga drejtimi i Ligës Profesioniste të Futbollit

Edvin Libohova dorëhiqet nga drejtimi i Ligës Profesioniste të Futbollit

18/01/2021

Sport

Ozil mbërrin në Turqi, mesfushori pozon me ngjyrat e Fenerbahçes, gati kontrata e re  

Ozil mbërrin në Turqi, mesfushori pozon me ngjyrat e Fenerbahçes, gati kontrata e re  

18/01/2021

Sport

Bilbao mposht Barcelonën duke fituar Superkupën e Spanjës, Messi ndëshkohet me karton të kuq

Bilbao mposht Barcelonën duke fituar Superkupën e Spanjës, Messi ndëshkohet me karton të kuq

18/01/2021

Sport

Inter mposht Juventusin, zikaltrit mundën 2-0 kampionët në fuqi, zonja e vjetër pa identitet 

Inter mposht Juventusin, zikaltrit mundën 2-0 kampionët në fuqi, zonja e vjetër pa identitet 

18/01/2021

SHOCK

Shock

Largimet drejt PS, Baton Haxhiu: LSI-ja është në rënie të lirë. Bushati: Është parti klienteliste

Largimet drejt PS, Baton Haxhiu: LSI-ja është në rënie të lirë. Bushati: Është parti klienteliste

19/01/2021

Shock

Premtimet e Ramës për ekonominë, Bushati: U rrit pabarazia, Haxhiu: Ndodhën dy fatkeqësi të mëdha

Premtimet e Ramës për ekonominë, Bushati: U rrit pabarazia, Haxhiu: Ndodhën dy fatkeqësi të mëdha

19/01/2021

Shock

Vilat e Bashës? Bushati: I humburi është opozitari i luksit. Haxhiu: Ka pasur pagë jashtëzakonisht të madhe

Vilat e Bashës? Bushati: I humburi është opozitari i luksit. Haxhiu: Ka pasur pagë jashtëzakonisht të madhe

18/01/2021

Shock

Përhapja e Vetëvendosjes në Shqipëri, Bushati: Kërkon kohë, Haxhiu: Pritet të vijë ngaqë s’ka liderë përtej Ramës

Përhapja e Vetëvendosjes në Shqipëri, Bushati: Kërkon kohë, Haxhiu: Pritet të vijë ngaqë s’ka liderë përtej Ramës

18/01/2021

Shock

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

13/01/2021

Shock

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

13/01/2021

Shock

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

12/01/2021

Shock

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

12/01/2021

Shock

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

11/01/2021

Shock

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

11/01/2021

Execution time: 0.011855125427246
Page section:menu