Milan “dorëzohet” për titullin, munden minimalisht nga Napoli

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Milan ka marrë një goditje të rëndë në luftën për titullin, pasi u mund minimalisht në “San Siro” nga Napoli.

Goli i Politanos në fillimin e pjesës së dytë bën që diferenca e kuqezinjve me Interin e vendit të parë të shkojë në 9 pikë.

Skuadra e Piolit ka shfaqur probleme në javët e fundit teksa ka marrë vetëm 2 fitore në 6 takimet e fundit.

Objektivi titull duket një mision i vështirë për Milanin, që do të tentojë të rikuperojë një diferencë të konsiderueshme me rivalët e qytetit, kur kanë mbetur 11 javë deri në fund të kampionatit.

Etiketimet

Rama: Kemi siguruar mbi 1 milion vaksina kundër COVID-19

Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur sot 11 700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer. Kryeministri Edi Rama shprehet se bashkë me këto doza deri...

Belind Këlliçi në “Raw Politics”: PD-ja do të hapet ndaj figurave të reja

Muajt e verës i gjejnë demokratët në një analizë të thelluar brenda vetes për rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Deputeti i zgjedhur i Partisë...

Këlliçi: Basha s’garoi i vetëm, drejtuesit politikë dhe kandidatët aksionerë të rezultatit të 25 prillit

Partia Demokratike do të zhvillojë brenda strukturave të saj analizën për rezultatin e arritur në zgjedhjet e 25 prillit. Kandidati i fitues për deputet, Belind...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER