Bajrami, risia në kombëtare, futbollisti i Empolit merr pasaportën shqiptare, gati për takimet e marsit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Nedim Bajrami do të jetë risia e trajnerit Edoardo Reja në listën e Kombëtares për ndeshjet e muajit mars.

Futbollisti i Empolit ka marrë nënshtetësinë shqiptare këtë të premte dhe do të jetë i gatshëm për tu aktivizuar që në takimin me Andorrën, sfidë kjo e vlefshme për kualifikueset e kampionatit botëror.

Bajramaj konsiderohet si një prej lojtarëve me më shumë perspektive dhe është një nga lojtarët më të dalluar te seria B, ku ka shënuar tre gola dhe ka dhënë edhe tre asiste.

 

LEXONI GJITHASHTU:

Etiketimet

Rama: Kemi siguruar mbi 1 milion vaksina kundër COVID-19

Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur sot 11 700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer. Kryeministri Edi Rama shprehet se bashkë me këto doza deri...

Belind Këlliçi në “Raw Politics”: PD-ja do të hapet ndaj figurave të reja

Muajt e verës i gjejnë demokratët në një analizë të thelluar brenda vetes për rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Deputeti i zgjedhur i Partisë...

Këlliçi: Basha s’garoi i vetëm, drejtuesit politikë dhe kandidatët aksionerë të rezultatit të 25 prillit

Partia Demokratike do të zhvillojë brenda strukturave të saj analizën për rezultatin e arritur në zgjedhjet e 25 prillit. Kandidati i fitues për deputet, Belind...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER