Reja shpall listën për ndeshjet për eliminatoret e Botërorit ”Katar 2022”

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Trajneri i kombëtares së futbollit, Eduardo Reja ka shpallur listën për ndeshjet për eliminatoret e Botërorit Katar 2022.

Kuqezinjtë do të luajnë në transfertë ndaj Andorrës me 25 mars, ndërsa më 28 mars në Air Albania ndaj Anglisë.

Spikasin grumbullimet e Flotrian Kamberit si dhe Nedim Bajramit, i cili vetëm pak ditë me parë u pajis me pasaportën shqiptare.

Takimi i tretë do të luhet në 31 mars ndaj San Marinos, sërish në transfertë.

Etiketimet

Rama: Kemi siguruar mbi 1 milion vaksina kundër COVID-19

Në aeroportin “Nënë Tereza” kanë mbërritur sot 11 700 vaksina kundër COVID-19 të kompanisë Pfizer. Kryeministri Edi Rama shprehet se bashkë me këto doza deri...

Belind Këlliçi në “Raw Politics”: PD-ja do të hapet ndaj figurave të reja

Muajt e verës i gjejnë demokratët në një analizë të thelluar brenda vetes për rezultatin e zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit. Deputeti i zgjedhur i Partisë...

Këlliçi: Basha s’garoi i vetëm, drejtuesit politikë dhe kandidatët aksionerë të rezultatit të 25 prillit

Partia Demokratike do të zhvillojë brenda strukturave të saj analizën për rezultatin e arritur në zgjedhjet e 25 prillit. Kandidati i fitues për deputet, Belind...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER