Juventus në kërkim të një bilete për në Champions League

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Bardhezinjtë e Juventusit po kalojnë sezonin e tyre më të vështirë të 10 viteve të fundit, pasi jo vetëm që zbritën nga froni i kampionit, por tashmë rrezikojnë dhe pjesëmarrjen në Champions League.

Skuadra e Andrea Pirlos duhet të shpresojë tek hapi i gabuar i Napolit, si dhe të mos bëjë asnjë gabim deri në fund, por rruga drejt Champions kalon nga kampionët e rinj të Italisë, Interi.

Në orën 18:00 në Torino, Juventus do provojë të marrë maksimumin e pikëve ndaj ziklatërve, që matematikisht e kanë siguruar.

Etiketimet

Gjermania mund 4-2 Portugalinë duke vënë seriozisht në diskutim pozitat e tyre në grup

Gjermania fitoi bindshëm 4-2 përballjen e dytë në Euro 2020 kundër Portugalisë të shtunën. Ndeshja e vlefshme për Grupin F nisi me një gol të...

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden i hidhëruar për humbjen e qenit të tij

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden njoftuan të hidhëruar humbjen e qenit të tyre pastor...

Surprizon Hungaria, ndal kampionët e botës

Hungaria bën surprizën e madhe në fazën e grupeve, duke marrë pikën e parë, ndaj kampionëve të botës, Francës. Gjelat hasën vështirësi ndaj një kundërshtari të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER