SHOCK

Shock

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

13/01/2021

Shock

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

13/01/2021

Shock

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

12/01/2021

Shock

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

12/01/2021

Shock

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

11/01/2021

Shock

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

11/01/2021

Shock

''Rama vëlla apo vasal i Erdogan?'', ku ndahen Andi Bushati dhe Baton Haxhiu

''Rama vëlla apo vasal i Erdogan?'', ku ndahen Andi Bushati dhe Baton Haxhiu

06/01/2021

Shock

“Përgatitu të luftosh në veri bashkë me VV për të mbrojtur Kosovën”, deklarata që përplasi Bushatin me Haxhiun

“Përgatitu të luftosh në veri bashkë me VV për të mbrojtur Kosovën”, deklarata që përplasi Bushatin me Haxhiun

06/01/2021

Shock

Deti me Greqinë | Bushati tregon ku rrezikon Shqipëria dhe kritikon Ramën: Çfarë po synohet

Deti me Greqinë | Bushati tregon ku rrezikon Shqipëria dhe kritikon Ramën: Çfarë po synohet

05/01/2021

Shock

Deti me Greqinë | Baton Haxhiu: Rama i qëndron deklaratave që bën

Deti me Greqinë | Baton Haxhiu: Rama i qëndron deklaratave që bën

05/01/2021

Execution time: 0.026320219039917
Page section:tags