rajoni

Reagime pas vendimit në Kosovë, Osmani: Ftoj BE-në të ushtrojë presion mbi Serbinë

Vendimi që ka marrë Republika e Kosovës për heqjen e targave serbe dhe vendosjen e targave të përkohshme në kufi ka...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER