Website Banners dga 960x247.16

TË TJERA

Politikë

Dita e parë e punës si ambasadore e SHBA në Tiranë, Yuri Kim: E nderuar, jam gati t’i përvishem punës

Aktualitet

Raporti i “Transparency International”, Arjan Dyrmishi: Mos marrja e statusit për në BE ka rritur korrupsionin

MË SHUMË NGA VENDI

Politikë

Dita e parë e punës si ambasadore e SHBA në Tiranë, Yuri Kim: E nderuar, jam gati t’i përvishem punës

Dita e parë e punës si ambasadore e SHBA në Tiranë, Yuri Kim: E nderuar, jam gati t’i përvishem punës

23/01/2020

Aktualitet

Raporti i “Transparency International”, Arjan Dyrmishi: Mos marrja e statusit për në BE ka rritur korrupsionin

Raporti i “Transparency International”, Arjan Dyrmishi: Mos marrja e statusit për në BE ka rritur korrupsionin

23/01/2020

Politikë

Raporti mbi korrupsionin, reagon OSBE: Shqetësues, reformë zgjedhore të plotë për zgjedhje të lira

Raporti mbi korrupsionin, reagon OSBE: Shqetësues, reformë zgjedhore të plotë për zgjedhje të lira

23/01/2020

Politikë

Bie tjetër dekret i Metës, mazhoranca nuk pranon të rishqyrtojë ligjin për median

Bie tjetër dekret i Metës, mazhoranca nuk pranon të rishqyrtojë ligjin për median

23/01/2020

Aktualitet

SPAK nis hetimet për të verifikuar nëse është kryebashkiaku i Bulqizës personi në videon e përfolur të kokainës

SPAK nis hetimet për të verifikuar nëse është kryebashkiaku i Bulqizës personi në videon e përfolur të kokainës

23/01/2020

Aktualitet

Përkujtohet Holokausti, 41 krerë shtetesh në Izrael, mes tyre dhe Presidenti Meta

Përkujtohet Holokausti, 41 krerë shtetesh në Izrael, mes tyre dhe Presidenti Meta

23/01/2020

Vendi

Deformimi i shqipes, Akademia e Shkencave ligj për mbrojtjen e gjuhës

Deformimi i shqipes, Akademia e Shkencave ligj për mbrojtjen e gjuhës

23/01/2020

Politikë

Kryeministri Edi Rama vizitë në Itali, publikon faturën paraprake të dëmeve të tërmetit

Kryeministri Edi Rama vizitë në Itali, publikon faturën paraprake të dëmeve të tërmetit

23/01/2020

Aktualitet

Raporti i “Transparency International” për korrupsionin, Shqipëria humb 7 vende

Raporti i “Transparency International” për korrupsionin, Shqipëria humb 7 vende

23/01/2020

Politikë

Rruga europiane e Shqipërisë, Jean-Claude Juncker: Besoj se Franca nuk do të bllokojë negociatat

Rruga europiane e Shqipërisë, Jean-Claude Juncker: Besoj se Franca nuk do të bllokojë negociatat

23/01/2020

Execution time: 0.0016019344329834
Page section:menu