Dhunuan seksualisht të miturën, policia arreston një 65-vjeçar dhe tre të rinj

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia arrestoi të shtunën 4 persona të cilët akuzohet se kanë dhunuar seksualisht një të mitur.

Autoritetet raportuan pasditen e së shtunës se kishin marrë informacion për një 65-vjeçar, i cili kishte dhunuar seksualisht një vajzë 15-vjeçe.

Pas verifikimit të informacioneve, policia tha se arrestoi A.D 65 vjeç, K.P 20 vjeç, R.O 16 vjeç dhe F.B 15 vjeç.

Sipas policisë 65-vjeçari kishte përdhunuar 15-vjeçaren dhe pas abuzimit me të kishte regjistruar një video, video të cilën më pas ua kishte shpërndarë 3 të rinjve.

Këta të fundit e kanë shantazhuar vajzën për të abuzuar edhe ata me të në këmbim të mospublikimit të videos.

Autoritetet thanë se edhe gjatë abuzimeve të tjera ata kanë regjistruar video dhe kërcënonin t’ua shpërndanin personave të tjerë, gjë që nuk është realizuar pasi policia ka ndërhyrë.

Etiketimet

8 të dënuar në regjimin 41 bis, ministri Manja: Do futen të tjerë

Në regjimin 41 bis do të futen edhe të dënuar të tjerë. Kështu deklaroi ministrisë i Drejtësisë, Ulsi Manja në një trajnim me OSBE...

Dodik: Putini dhe Kina do të ndihmojnë nëse Perëndimi vendos sanksione

Udhëheqësi serb i presidencës trepalëshe i Bosnjës, Milorad Dodik, i cili akuzohet për nxitje dhune, duke motivuar shpërbërjen e Bosnje-Hercegovinës hedh poshtë kërcënimin për...

Zviceranët mbështesin masat shtrënguese kundër COVID-19

Votuesit zviceranë kanë përkrahur masat qeveritare për luftim të pandemisë së coronavirusit, kanë treguar rezultatet preliminare të një referendumi. Më shumë se 60 për qind...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER