Ralf Gjoni rezulton pozitiv me COVID-19, dje ishte në Parlament

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti Ralf Gjoni ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Lajmi është bërë me dije nga vetë deputeti, i cili përmes një njoftimi në faqen e vet në Facebook tregon se kishte rezultuar pozitiv ndaj virusit pas tre ditësh temperature të lehtë e gjendjeje gripale.

Teksa bën thirrje për këdo që të tregohet i kujdesshëm, pasi siç thotë “ka kuptuar nga bisedat me mjekë e kolegë që gjatë dy javëve të shkuara, virusi është përhapur me shpejtësi të frikshme”, deputeti vë në dukje faktin se nuk do të jetë i pranishëm në Kuvend më 30 korrik për të votuar ndryshimet kushtetuese.

Ndërkohë, të hënën deputeti Gjoni ishte në Parlament, në seancën ku u votua për mosshkarkimin e presidentit Ilir Meta.

“Gjatë dy javëve të ardhshme do qëndroj në izolim total në shtëpi për të mbrojtur të tjerët. Me sa duket praninë fizike në javën më kyçe të angazhimit tim parlamentar, atë të hapjes së listave, do ma mohojë një virus i padukshëm. Sidoqoftë, mbetem më i përkushtuar se kurrë në distancë dhe ne kontakt të vazhdueshëm,” – shkroi Gjoni në Facebook.

 

Lexoni gjithashtu:

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj rezulton pozitiv me COVID-19


Etiketimet

Kosova ul numrin e aplikimeve për vizë në Gjermani

Kosova ka ulur ndjeshëm numrin e qytetarëve që mund të aplikojnë për vizë në Gjermani, njoftoi Ambasada Gjermane në vend të martën. Edhe personave që...

Kapet i riu teksa tentoi të vidhte në ambientet e Bashkisë Durrës

Policia e Durrësit ka arrestuar 27-vjeçarin me iniciale Xh.K, i cili tentoi të kryente vjedhje në ambientet e Bashkisë së Durrësit. I riu u kap...

Synimi i Berlusconit për të marrë presidencën pritet me skepticizëm

Ish-kryeministri italian Silvio Berlusconi ka shprehur aspiratën për postin e presidentit, votimi për të cilin do të mbahet në 24 janar, në parlamentin italian. Partitë...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER