AKTUALITET

Aktualitet

Besa Sharrah zbulon spekulimin më të madh mbi lëvizjen e ardhshme të Trump

Besa Sharrah zbulon spekulimin më të madh mbi lëvizjen e ardhshme të Trump

20/01/2021

Aktualitet

‘’Dosjet e nxehta’’ ende në pritje, Gjykata Kushtetuese nis punën

‘’Dosjet e nxehta’’ ende në pritje, Gjykata Kushtetuese nis punën

20/01/2021

Aktualitet

Julian Zyla: Shpresoj që Trump të dënohet dhe t'i ndalohet rikandidimi

Julian Zyla: Shpresoj që Trump të dënohet dhe t'i ndalohet rikandidimi

20/01/2021

Aktualitet

3 milionë euro për 250 mijë vaksina, çfarë përmban kontrata 'konfidenciale' e qeverisë shqiptare me Pfizer

3 milionë euro për 250 mijë vaksina, çfarë përmban kontrata 'konfidenciale' e qeverisë shqiptare me Pfizer

20/01/2021

Aktualitet

Rrjedhje gazi në shkollën jopublike në rrugën ‘Don Bosko’, 6 nxënës dërgohen në spital

Rrjedhje gazi në shkollën jopublike në rrugën ‘Don Bosko’, 6 nxënës dërgohen në spital

20/01/2021

Aktualitet

Mësimi online, pedagogia shpjegon dy skenarët se si mund të zhvillohen provimet  

Mësimi online, pedagogia shpjegon dy skenarët se si mund të zhvillohen provimet  

20/01/2021

Aktualitet

Ndërron jetë ushtari shqiptar në Afganistan

Ndërron jetë ushtari shqiptar në Afganistan

20/01/2021

Aktualitet

Oliver Varhelyi tregon planin e BE-së për siguruar vaksinat anti-COVID për Ballkanin Perëndimor

Oliver Varhelyi tregon planin e BE-së për siguruar vaksinat anti-COVID për Ballkanin Perëndimor

20/01/2021

Aktualitet

Zgjedhjet e 25 prillit, Euronews Albania dhe MRB sjellin 5 sondazhe me 18 mijë qytetarë të pyetur

Zgjedhjet e 25 prillit, Euronews Albania dhe MRB sjellin 5 sondazhe me 18 mijë qytetarë të pyetur

19/01/2021

Aktualitet

Pandemia, mbi 78% e grave të larguara nga puna në fasoneri pa asnjë ndihmë ekonomike

Pandemia, mbi 78% e grave të larguara nga puna në fasoneri pa asnjë ndihmë ekonomike

19/01/2021

SHOCK

Shock

Largimet drejt PS, Baton Haxhiu: LSI-ja është në rënie të lirë. Bushati: Është parti klienteliste

Largimet drejt PS, Baton Haxhiu: LSI-ja është në rënie të lirë. Bushati: Është parti klienteliste

19/01/2021

Shock

Premtimet e Ramës për ekonominë, Bushati: U rrit pabarazia, Haxhiu: Ndodhën dy fatkeqësi të mëdha

Premtimet e Ramës për ekonominë, Bushati: U rrit pabarazia, Haxhiu: Ndodhën dy fatkeqësi të mëdha

19/01/2021

Shock

Vilat e Bashës? Bushati: I humburi është opozitari i luksit. Haxhiu: Ka pasur pagë jashtëzakonisht të madhe

Vilat e Bashës? Bushati: I humburi është opozitari i luksit. Haxhiu: Ka pasur pagë jashtëzakonisht të madhe

18/01/2021

Shock

Përhapja e Vetëvendosjes në Shqipëri, Bushati: Kërkon kohë, Haxhiu: Pritet të vijë ngaqë s’ka liderë përtej Ramës

Përhapja e Vetëvendosjes në Shqipëri, Bushati: Kërkon kohë, Haxhiu: Pritet të vijë ngaqë s’ka liderë përtej Ramës

18/01/2021

Shock

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

“Tradhtia” e BE-së për Shqipërinë mbi vaksinat, Bushati dhe Haxhiu pajtohen në një pikë

13/01/2021

Shock

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

Meta “përplas” ashpër Andi Bushatin me Baton Haxhiun në “Shock”

13/01/2021

Shock

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

Opozita në zgjedhje l Bushati: Me një listë. Haxhiu: Humbin 3-4 deputetë

12/01/2021

Shock

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

Rama kundër Trump në 2016, Haxhiu: I jap të drejtë intelektualit Rama, por jo kryeministrit. Bushati: Hipokrizi!

12/01/2021

Shock

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

Vaksinimi, Bushati ngre pikëpyetje, Haxhiu: Shqipëria u mashtrua

11/01/2021

Shock

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

Roli i Ramës në tensionet Greqi-Turqi, Haxhiu: Me kryeministrin duhet të mburret çdo shqiptar. Bushati: S’do të thotë asgjë

11/01/2021

Execution time: 0.010324954986572
Page section:menu