Denoncimi i LSI në Durrës: PS po na përgjon zyrat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një incident i ndodhur mesditën e sotme në Durrës mes kandidates për deputete të LSI-së në këtë qark Elona Guri, dhe një qytetari, ka përfunduar me një padi në prokurori dhe një denoncim publik të degës së kësaj partie në Durrës, për një aferë përgjimi.

Sipas kandidates Guri, e cila u shoqërua në polici për të sqaruar konfrontimin, djali më të cilin ajo u përplas, është mik i djalit të kandidatit socialist Lefter Koka dhe kishte vendosur një përgjues elektronik në zyrën elektorale të LSI-së.

Ndërkohë Euronews Albania kërkoi edhe një version nga zyra e kandidatit socialist, Lefter Koka, por nuk morëm përgjigje.

 

Etiketimet

Gjermania mund 4-2 Portugalinë duke vënë seriozisht në diskutim pozitat e tyre në grup

Gjermania fitoi bindshëm 4-2 përballjen e dytë në Euro 2020 kundër Portugalisë të shtunën. Ndeshja e vlefshme për Grupin F nisi me një gol të...

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden i hidhëruar për humbjen e qenit të tij

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden njoftuan të hidhëruar humbjen e qenit të tyre pastor...

Surprizon Hungaria, ndal kampionët e botës

Hungaria bën surprizën e madhe në fazën e grupeve, duke marrë pikën e parë, ndaj kampionëve të botës, Francës. Gjelat hasën vështirësi ndaj një kundërshtari të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER