VIDEO | Momentet e ekzekutimit të 40-vjeçarit në Vlorë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Euronews Albania ka siguruar momentet e ekzekutimit me kallashnikov të 40-vjeçarit, Bledar Birçaj në Vlorë, ngjarje kjo që ndodhi një ditë më parë.

Siç duket qartë edhe në video, dy persona me kallashnikov i kanë bërë pritë 40-vjeçarit dhe sapo kanë parë që ky i fundit është afruar me makinën e tij tip “BMW”, kanë hapur zjarr në drejtim të tij.

Në makinën që drejtohej nga viktima ishte edhe një person tjetër, i cili mundi të dilte nga mjeti pa asnjë lëndim.

Ndërkohë autorët u larguan me shpejtësi nga vendi i ngjarjes me një makinë tip “Benz”.

Lexoni gjithashtu:

Vrasja e 40-vjeçarit në Vlorë, dyshohet se 3 persona kanë finalizuar ekzekutimin

Etiketimet

Gjermania mund 4-2 Portugalinë duke vënë seriozisht në diskutim pozitat e tyre në grup

Gjermania fitoi bindshëm 4-2 përballjen e dytë në Euro 2020 kundër Portugalisë të shtunën. Ndeshja e vlefshme për Grupin F nisi me një gol të...

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden i hidhëruar për humbjen e qenit të tij

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden njoftuan të hidhëruar humbjen e qenit të tyre pastor...

Surprizon Hungaria, ndal kampionët e botës

Hungaria bën surprizën e madhe në fazën e grupeve, duke marrë pikën e parë, ndaj kampionëve të botës, Francës. Gjelat hasën vështirësi ndaj një kundërshtari të...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER