Një ukrainas mbytet në plazhin e Golemit

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ukrainas është gjetur sot pa shenja jete në plazhin e Golemit, i cili dyshohet se është mbytur teksa po lahej në det.

Trupi i pajetë i 66-vjeçarit u gjet rreth orës 11:30 në bregdet.

Policia po punon për të përcaktuar rrethanat e ngjarjes

 

LEXONI GJITHASHTU:

Etiketimet

Plazh në fund të tetorit, turistë të huaj shijojnë detin dhe diellin e ngrohtë të Vlorës

Përmirësimi i kushteve të motit ka sjellë në Vlorë turistët e tetorit. Ata janë ukrainas, rus apo holandezë, por nuk mungojnë as shqiptarët nga...

Ceno Klosi emërohet Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve

Ceno Klosi është emëruar Drejtor i Përgjithshëm i Tatimeve. Me vendim të Këshillit të Ministrave, Klosit i është besuar drejtimi i institucionit të Tatimeve. "Ceno...

Aksidentet në shesh xhirime ndër vite

Aktori i Hollivudit, Alec Baldwin, qëlloi për vdekje një kineast dhe plagosi një regjisor në sheshin e xhirimeve të filmit ‘Rust’. Por, nuk është...

Regjistrohu për të marrë NEWSLETTER