POLITIKË

Politikë

Këshilli Rajonal, Bregu: S’ka lidhje me minishengenin. Pa bashkëpunim, Ballkani drejt shpopullimit

Këshilli Rajonal, Bregu: S’ka lidhje me minishengenin. Pa bashkëpunim, Ballkani drejt shpopullimit

23/01/2020

Politikë

Dita e parë e punës si ambasadore e SHBA në Tiranë, Yuri Kim: E nderuar, jam gati t’i përvishem punës

Dita e parë e punës si ambasadore e SHBA në Tiranë, Yuri Kim: E nderuar, jam gati t’i përvishem punës

23/01/2020

Politikë

Raporti mbi korrupsionin, reagon OSBE: Shqetësues, reformë zgjedhore të plotë për zgjedhje të lira

Raporti mbi korrupsionin, reagon OSBE: Shqetësues, reformë zgjedhore të plotë për zgjedhje të lira

23/01/2020

Politikë

Bie tjetër dekret i Metës, mazhoranca nuk pranon të rishqyrtojë ligjin për median

Bie tjetër dekret i Metës, mazhoranca nuk pranon të rishqyrtojë ligjin për median

23/01/2020

Politikë

Kryeministri Edi Rama vizitë në Itali, publikon faturën paraprake të dëmeve të tërmetit

Kryeministri Edi Rama vizitë në Itali, publikon faturën paraprake të dëmeve të tërmetit

23/01/2020

Politikë

Rruga europiane e Shqipërisë, Jean-Claude Juncker: Besoj se Franca nuk do të bllokojë negociatat

Rruga europiane e Shqipërisë, Jean-Claude Juncker: Besoj se Franca nuk do të bllokojë negociatat

23/01/2020

Politikë

Venecia merr “Anti-shpifjen”, komisioni i njohur do të shqyrtojë ligjin e kthyer nga Ilir Meta

Venecia merr “Anti-shpifjen”, komisioni i njohur do të shqyrtojë ligjin e kthyer nga Ilir Meta

23/01/2020

Politikë

“6 kryebashkiakë të dyshuar”, Bushati: Dekriminalizimi luftohet me rregulla dhe demokraci brenda partive

“6 kryebashkiakë të dyshuar”, Bushati: Dekriminalizimi luftohet me rregulla dhe demokraci brenda partive

22/01/2020

Politikë

Përplasja Rama-Haradinaj, Bushati: Shqipëria dhe Kosova janë larguar nga objektivat strategjike

Përplasja Rama-Haradinaj, Bushati: Shqipëria dhe Kosova janë larguar nga objektivat strategjike

22/01/2020

Politikë

I dërguari i posaçëm i Ramës në OSBE, Bushati: As jam shitur, as jam blerë. Nuk po i zë vendin ministrit të Jashtëm

I dërguari i posaçëm i Ramës në OSBE, Bushati: As jam shitur, as jam blerë. Nuk po i zë vendin ministrit të Jashtëm

22/01/2020

Execution time: 0.0025248527526855
Page section:menu