English

Alarm për bombë në Romë, evakuohet një qendër tregtare

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një telefonatë anonime ka shkaktuar panik dhe alarm për bombë në një qendër tregtare në Romë.

- Advertisement -

Punonjësit dhe persona që ishin brenda qendrës tregtare janë evakuuar si masë paraprake sigurie, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje për të kryer kontrollet e nevojshme.

Pas evakuimit, janë futur skuadrat e posaçme dhe po kryejnë kontrollet e nevojshme për të parë nëse bëhet fjalë për vendosjen e një bombe, apo alarmi ka qenë i rremë.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?