English

Arrestohet serbi që përplasi për vdekje turisten gjermane në Qafë-Thanë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia ka arrestua serbin e identifikuar si S.M pasi përplasi makinën që drejtohej nga një shtetase gjermane e cila për fat të keq humbi jetën.

- Advertisement -

Aksidenti ndodhu dje  aksin rrugor “Qafë Thanë-Prrenjas”, ku kamioni që drejtohej nga 50-vjeçari, është përplasur me automjetin që drejtohej nga shtetasja gjermane U. S., 56 vjeçe.

Si pasojë e këtij aksidenti, ka humbur jetën 56-vjeçarja dhe është dëmtuar shtetasi P. K., pasagjer në automjetin që drejtohej nga kjo shtetase.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×