English

Bie nga kati i tretë 40-vjeçarja, po pastronte grilat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 40-vjeçare ka rënë nga kati i tretë i banesës së saj ndërsa po pastronte grilat.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09.20 të së shtunës, në rrugën “Naci Nuci”.

Si pasojë, shtetasja A. P. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?